Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Hakan GÜRBÜZ 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Hakan GÜRBÜZ 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında; “Aziz Türk Milletinin ve kahraman ordumuzun bağımsızlık ve istiklal adına gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 98. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz. Yurdumuzun düşman işgalinden kurtuluşunu müjdeleyen “30 Ağustos Zafer Bayramı” tarihimize damgasını vurmuş eşsiz bir kahramanlık örneğidir…

Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Hakan GÜRBÜZ 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 2 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Hakan GÜRBÜZ 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında;

“Aziz Türk Milletinin ve kahraman ordumuzun bağımsızlık ve istiklal adına gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 98. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Yurdumuzun düşman işgalinden kurtuluşunu müjdeleyen “30 Ağustos Zafer Bayramı” tarihimize damgasını vurmuş eşsiz bir kahramanlık örneğidir. Devrin en güçlü ordularının dört bir cepheden amansızca saldırdığı bu mücadelede, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğindeki isimsiz kahramanlar, genci yaşlısı, kadını erkeği demeden istiklal ve istikbaline sahip çıkarak hak ettiği bu zaferi şanlı tarihine altın harflerle yazdırmıştır.

Tarihi şanlı zaferlerle dolu, gücünü ve bekasını, birlik, beraberlik ve kardeşliğinden alan milletimizin, tarih boyunca yüce değerler etrafında oluşturduğu bu kenetlenmenin, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da karşılaşacağımız her türlü badireyi aşmamızı sağlayacağına yürekten inanıyorum.

Alnımızı ak, başımızı dik tutan bir tarihi bizlere armağan eden tüm şehitlerimizi, gazilerimizi ve ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ diyen Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve şükranla anıyor; aziz Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh