Başkan Gülmez Akşener’i yalnız bırakmadı

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir’de ziyaretlerde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in programına katıldı.   Millet İttifakının Nevşehir’de güçlü bir şekilde sürdüğünün de göstergesi olan ziyaretlerde İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Nevşehir’in çeşitli ilçelerinde ziyaretlerde bulunmuş, esnaflarla ve halkla da sohbet etmişti.   CHP İl Başkanı Gülmez, “Millet İttifakımızın gereğince İYİ Parti..

Başkan Gülmez Akşener’i yalnız bırakmadı
Yazar : Tarih : Okunma : 45 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir’de ziyaretlerde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in programına katıldı.  

Millet İttifakının Nevşehir’de güçlü bir şekilde sürdüğünün de göstergesi olan ziyaretlerde İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Nevşehir’in çeşitli ilçelerinde ziyaretlerde bulunmuş, esnaflarla ve halkla da sohbet etmişti.  

CHP İl Başkanı Gülmez, “Millet İttifakımızın gereğince İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in ilimizdeki programına bizzat katılarak kendisine destek verdik. Son derece yararlı geçtiğine inandığımız ziyaretleri ve açıklamaları dolayısıyla Sayın Genel Başkana teşekkürlerimizi sunarız” dedi.  

Ziyaretlere CHP il ve ilçe yönetimlerinden bazı isimler de katıldı.  

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, ziyaretleri esnasında CHP’li Avanos Belediye Başkanı Alper İbaş’ı da makamında ziyaret etti

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh