Başkan Güneş’ten çiğ köfte ikramlı sohbet

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, fırsat buldukça kasabalı gençlerin yanında olmayı sürdürüyor. Kasabalı gençlerle bir araya gelip onlara çiğ köfte ikramında bulunan Başkan Güneş, “Kasaba gençlerimizle bir aradaydık. Sohbet, muhabbet üzerine de çiğ köfte ikramımız vardı. Bir sonraki toplantımız 19 Kasım 2019 salı günü, ayriyeten 12 Kasım 2019 tarihinden..

Başkan Güneş’ten çiğ köfte ikramlı sohbet
Yazar : Tarih : Okunma : 116 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, fırsat buldukça kasabalı gençlerin yanında olmayı sürdürüyor.

Kasabalı gençlerle bir araya gelip onlara çiğ köfte ikramında bulunan Başkan Güneş, “Kasaba gençlerimizle bir aradaydık. Sohbet, muhabbet üzerine de çiğ köfte ikramımız vardı. Bir sonraki toplantımız 19 Kasım 2019 salı günü, ayriyeten 12 Kasım 2019 tarihinden itibaren her hafta salı günleri Kur’an’ı Kerim ve ilmihal dersimiz başlıyor. Yerimiz Orta cami yanındaki misafirhanemiz olacak. Tüm gençlerimizi davet ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Site varsayılanı (alicamur50@hotmail.com) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh