CHP Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, 30 Ağustos zafer bayramını kutladı

CHP Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, 30 Ağustos zafer bayramını kutladı. Topraktepe mesajında, “Şanlı tarihimizin emsalsiz zaferlerinden birisi olan ve Türk Milleti’nin kaderini değiştiren 30 Ağustos Zaferi milletimizin asla yenilmeyeceğini tüm dünyaya göstermiş, Yüce Atatürk’ün bağımsızlık hareketini başarıya ulaştırmış, Demokratik ve Çağdaş Cumhuriyet’in kurulmasının yolunu açmıştır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi..

CHP Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, 30 Ağustos zafer bayramını kutladı
Yazar : Tarih : Okunma : 3 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

CHP Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, 30 Ağustos zafer bayramını kutladı.

Topraktepe mesajında, Şanlı tarihimizin emsalsiz zaferlerinden birisi olan ve Türk Milleti’nin kaderini değiştiren 30 Ağustos Zaferi milletimizin asla yenilmeyeceğini tüm dünyaya göstermiş, Yüce Atatürk’ün bağımsızlık hareketini başarıya ulaştırmış, Demokratik ve Çağdaş Cumhuriyet’in kurulmasının yolunu açmıştır.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum, bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh