Ergül Polis Günü Mesajı Yayınladı

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL Kıbrıs Türk polis örgütünün kuruluşunun 56’inci yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. “Yavru Vatanımız KKTC’ nde iç güvenliğin sağlayıcısı ve koruyucusu polis teşkilatının 30 Haziran 1964 tarihinden itibaren KKTC Polis Günü olarak kutlanmaktadır. KKTC’nde görev yapan tüm polislerimize görevlerinde..

Ergül Polis Günü Mesajı Yayınladı
Yazar : Tarih : Okunma : 78 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL Kıbrıs Türk polis örgütünün kuruluşunun 56’inci yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

“Yavru Vatanımız KKTC’ nde iç güvenliğin sağlayıcısı ve koruyucusu polis teşkilatının 30 Haziran 1964 tarihinden itibaren KKTC Polis Günü olarak kutlanmaktadır. KKTC’nde görev yapan tüm polislerimize görevlerinde başarılar ve sağlık diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Hatırlanmalıdır ki: Ergül bir süre de Kıbrıs’ta BİMS üzerinde çalışmalar yaparak; Nevşehir ve Kıbrıs gençlerine istihdam sağlamıştı.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh