Her tedbir fırsatları da getiriyor

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde büyükşehirlerin giriş ve çıkışlarının denetime alınması, 20 yaş altı ve 65 yaş üzeri vatandaşların sokağa çıkmamalarıyla süren korona virüs tedbirleri kapsamında Nevşehir il merkezinde de İl Pandemi kurulunca alınan kurallar uygulanmaya devam ediyor. Söz konusu kurallar çerçevesinde araç sürücülerinin il merkezinde keyiflerince cirit atmamaları, mümkün olduğu kadarıyla evlerinde kalmaları için ara sokaklara..

Her tedbir fırsatları da getiriyor
Yazar : Tarih : Okunma : 48 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde büyükşehirlerin giriş ve çıkışlarının denetime alınması, 20 yaş altı ve 65 yaş üzeri vatandaşların sokağa çıkmamalarıyla süren korona virüs tedbirleri kapsamında Nevşehir il merkezinde de İl Pandemi kurulunca alınan kurallar uygulanmaya devam ediyor.

Söz konusu kurallar çerçevesinde araç sürücülerinin il merkezinde keyiflerince cirit atmamaları, mümkün olduğu kadarıyla evlerinde kalmaları için ara sokaklara bariyerler konuldu. Hafta sonundan itibaren uygulamaya geçirilen bu durum özellikle araçlarına fellik fellik park yeri arayanların işine geldi.

Ara yolların bariyerlerle çevrilmesini fırsata dönüştüren araç sahipleri korona virüs tedbirlerinin nasıl fırsata dönüştürülebileceğinin küçük bir örneği oldu adeta.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh