Kaymakam Maraşlı bayram sonrası şehit ailelerini ziyaret etti

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçe Kaymakamımız Mehmet Maraşlı ilçe merkezi ve köylerde bulunan Şehit ve Gazi ailelerini Covid-19 tedbirleri kapsamımda ziyaret ederek Kurban bayramlarını kutladı.  Kaymakam Maraşlı dünya genelindeki coronavirüs salgını nedeniyle maske ve sosyal mesafe gibi hastalığın bulaşma yolunu engelleyecek tedbirlerle gerçekleştirdiği ziyaretlerinde aileleri de hastalık hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Şehit ve Gazilerin değerli ailelerinin Mübarek Kurban Bayramlarını..

Kaymakam Maraşlı bayram sonrası şehit ailelerini ziyaret etti
Yazar : Tarih : Okunma : 37 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçe Kaymakamımız Mehmet Maraşlı ilçe merkezi ve köylerde bulunan Şehit ve Gazi ailelerini Covid-19 tedbirleri kapsamımda ziyaret ederek Kurban bayramlarını kutladı. 

Kaymakam Maraşlı dünya genelindeki coronavirüs salgını nedeniyle maske ve sosyal mesafe gibi hastalığın bulaşma yolunu engelleyecek tedbirlerle gerçekleştirdiği ziyaretlerinde aileleri de hastalık hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Şehit ve Gazilerin değerli ailelerinin Mübarek Kurban Bayramlarını kutlayan Kaymakam Mehmet Maraşlı evlatlarını, eşlerini kardeşlerini, devleti ve milleti için canlarını feda etmiş Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, Gazileri de sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmelerini dileyerek bayramlarını kutladı.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh