Kaymaklı Belediyesi yeraltı şehri çevre düzenleme çalışmalarına başladı

NEVŞEHİR(MHA) Yılda yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlayan, bölgenin gezilebilir en büyük yeraltı kenti olma özelliğine sahip Kaymaklı Yeraltı Şehrinde çevre düzenleme çalışmalarına başlandı. Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, özellikle çalışmaların sezon sonuna bırakılarak, esnaf ve ziyaretçilerin mağdur olmaması için çabaladıklarını ifade etti. Başkan Çekiç, “Beldenin ve bölgenin vitrini olan yeraltı şehrimizin çevre düzenleme çalışmalarını en kısa sürede..

Kaymaklı Belediyesi yeraltı şehri çevre düzenleme çalışmalarına başladı
Yazar : Tarih : Okunma : 60 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NEVŞEHİR(MHA) Yılda yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlayan, bölgenin gezilebilir en büyük yeraltı kenti olma özelliğine sahip Kaymaklı Yeraltı Şehrinde çevre düzenleme çalışmalarına başlandı.

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, özellikle çalışmaların sezon sonuna bırakılarak, esnaf ve ziyaretçilerin mağdur olmaması için çabaladıklarını ifade etti.

Başkan Çekiç, “Beldenin ve bölgenin vitrini olan yeraltı şehrimizin çevre düzenleme çalışmalarını en kısa sürede tamamlayacağız. İlk etapta ziyaretçilerimizin yoğun olarak kullandığı alanları bazalt taş ile estetik bir görünüm kazandırılacak” dedi.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Site varsayılanı (alicamur50@hotmail.com) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh