Kılıç’tan hayvan severlere çağrı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi eski rektörü, MHP Nevşehir merkez belediye başkan adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, Avanos’ta bulunan kazları beslerken, hayvan severlere de onları görmezden gelmeyelim çağrısında bulundu. Kılıç, “Korona salgını sebebiyle insanların sokağa çıkmaları kısıtlanınca çevremizdeki hayvanlar da bundan etkilendiler. Avanos’ta Kızılırmak’ın sembolü kazları rüzgarlı bir havada beslemeye çalıştık. İnsanların attığı yiyecekleri..

Kılıç’tan hayvan severlere çağrı
Yazar : Tarih : Okunma : 49 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi eski rektörü, MHP Nevşehir merkez belediye başkan adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, Avanos’ta bulunan kazları beslerken, hayvan severlere de onları görmezden gelmeyelim çağrısında bulundu.

Kılıç, “Korona salgını sebebiyle insanların sokağa çıkmaları kısıtlanınca çevremizdeki hayvanlar da bundan etkilendiler. Avanos’ta Kızılırmak’ın sembolü kazları rüzgarlı bir havada beslemeye çalıştık. İnsanların attığı yiyecekleri yemeye alışkın olan bu hayvanlar eski günlerini arar gibiydiler. Dileriz milletçe bu hastalıktan bir an önce kurtuluruz ve normal hayatımıza yeniden döneriz. Çevremizdeki hayvanları da görmezden gelmeyelim, onlara su ve yiyecek verelim” dedi.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh