Muhtarlar toplantısı Çakıllı köyünde yapıldı

NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu İlçe Kaymakamı Mert Kumcu’nun başkanlık ettiği Muhtarlar Toplantısı Koronavirüs önlemleri alınarak Çakıllı Köyünde gerçekleştirildi.  Toplantıda; Köy ve Mahalle muhtarlarının istek, şikayet ve önerileri dinlendi. Koronavirüs (Covid-19) salgını hakkında alınan tedbirler ve önlemler kapsamında bilgi alış verişi yapıldı.  Koronavirüsle mücadele süresinde başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Mahalle ve Köy muhtarları, İlçe Kaymakamı Mert Kumcu tarafından..

Muhtarlar toplantısı Çakıllı köyünde yapıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 46 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu İlçe Kaymakamı Mert Kumcu’nun başkanlık ettiği Muhtarlar Toplantısı Koronavirüs önlemleri alınarak Çakıllı Köyünde gerçekleştirildi. 

Toplantıda; Köy ve Mahalle muhtarlarının istek, şikayet ve önerileri dinlendi. Koronavirüs (Covid-19) salgını hakkında alınan tedbirler ve önlemler kapsamında bilgi alış verişi yapıldı. 

Koronavirüsle mücadele süresinde başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Mahalle ve Köy muhtarları, İlçe Kaymakamı Mert Kumcu tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh