Proje süresi 10 Ağustos tarihine uzatıldı

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen Gençlik Projeleri Destek Programı proje teklif çağrısının başvuru süresi, gençlerden gelen yoğun talep doğrultusunda 10 Ağustos 2020 tarihine kadar uzatıldı.  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Program kapsamındaki projelere 25.000,00.-TL ile 350.000,00.-TL arasında mali destek verilerek toplam 35 milyon TL proje desteği sağlanacaktır. Sekiz başlıkta çağrıya çıkılmaktadır: (1) Gönüllülük, (2) Kişisel Gelişim,..

Proje süresi 10 Ağustos tarihine uzatıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 42 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen Gençlik Projeleri Destek Programı proje teklif çağrısının başvuru süresi, gençlerden gelen yoğun talep doğrultusunda 10 Ağustos 2020 tarihine kadar uzatıldı. 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Program kapsamındaki projelere 25.000,00.-TL ile 350.000,00.-TL arasında mali destek verilerek toplam 35 milyon TL proje desteği sağlanacaktır. Sekiz başlıkta çağrıya çıkılmaktadır: (1) Gönüllülük, (2) Kişisel Gelişim, (3) Fiziksel Aktivite, Egzersiz ve Spor, (4) Kitap Kahve, (5) Kültür ve Sanat, (6) Yenilikçi Fikirler, (7) Çevre ve (8) Hayvanların Korunması. Programa, sivil toplum kuruluşları (STK) proje teklifinde bulunabilecektir. Proje teklif çağrısının kapsamı, kimlerin başvuru yapabileceği, proje desteğinin alt ve üst limitleri, talep edilen belgeler ve Programa ilişkin diğer hususlar Program Kılavuzu’nda yer almaktadır. Proje teklifleri hazırlanmadan ve başvuru yapılmadan önce söz konusu Program Kılavuzu’nun dikkatle incelenmesi önerilmektedir. Proje başvuruları, Proje Başvuru ve Değerlendirme Sistemi (https://gpdp.gsb.gov.tr/) üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. Proje başvurusu proje yürütücüsü kurum adına proje koordinatörü tarafından yapılacaktır. Başvurunun yapılabilmesi için öncelikle proje koordinatörünün e-devlet sistemine kayıt olması gerekmektedir. 01/07/2020 tarihinde başlayan proje başvuruları Proje Başvuru ve Değerlendirme Sistemi (https://gpdp.gsb.gov.tr/) üzerinden 10 Ağustos 2020 saat 23.59’a kadar alınmaya devam edilecektir. Proje teklifleri, başvuruların Proje Başvuru ve Değerlendirme Sistemi üzerinden elektronik ortamda tamamlanması ve başvuruyu yapan koordinatör tarafından onaylanması halinde aktif hale gelecektir. Onaylanmayan proje teklifleri ön değerlendirmeye alınmayacaktır. Program kapsamında her bir proje yürütücüsünün en fazla iki proje teklifi değerlendirmeye alınacak, aynı Proje Koordinatörü tarafından Programa en fazla iki proje teklifi sunulabilecektir. Başvurular elektronik ortamda gerçekleşecek olup, form ve ekleri elden ya da posta yoluyla Bakanlık tarafından teslim alınmayacak, bu yollarla gönderilen formlar işleme alınmayacaktır. Bakanlık tarafından projenin desteklenmesinin uygun bulunması durumunda proje yürütücüsüne bilgi verilecek ve Proje Destek Sözleşmesinin imzalanması için gerekli belgeler talep edilecektir” denildi. 

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh