TÜGVA’nın proje başarısı

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliği bünyesinde oluşturulan proje ekibi yeni başarılara imza atmayı sürdürüyor. TÜGVA İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan’ın önderliğinde oluşturulan Proje ekibinin Çalış Belediyesi için hazırladığı KOP projesi bakanlıkça onaylandı. 25 bayana iş istihdamı sağlayacak olan KOP projesinin en kısa sürede hayata geçirileceğini söyleyen Çalış Belediye Başkanı Kazım Yılmaz, % 100..

TÜGVA’nın proje başarısı
Yazar : Tarih : Okunma : 102 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliği bünyesinde oluşturulan proje ekibi yeni başarılara imza atmayı sürdürüyor.

TÜGVA İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan’ın önderliğinde oluşturulan Proje ekibinin Çalış Belediyesi için hazırladığı KOP projesi bakanlıkça onaylandı.

25 bayana iş istihdamı sağlayacak olan KOP projesinin en kısa sürede hayata geçirileceğini söyleyen Çalış Belediye Başkanı Kazım Yılmaz, % 100 hibe sağlanan projenin hazırlanmasında, yazımında büyük katkısı bulunan TÜGVA İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan ve proje ekibine teşekkür etti.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Site varsayılanı (alicamur50@hotmail.com) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh