20 Temmuz’u üç ayrı bayram olarak kutluyoruz

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, 20 Temmuz tarihini üç ayrı bayram olarak kutladıklarını söyledi. Başkan Ali Doğan Simit, “Çok muhterem değerli Nevşehirli kardeşlerim. Bu gün 20 Temmuz. Bu tarih itibari ile çok önemli bir tarih. Bu tarih sayfasın da çok önemli. Üç tane bayramın bir araya gelmesi bizi çok mutlu ediyor. Bunlardan..

20 Temmuz’u üç ayrı bayram olarak kutluyoruz
Yazar : Tarih : Okunma : 35 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, 20 Temmuz tarihini üç ayrı bayram olarak kutladıklarını söyledi.

Başkan Ali Doğan Simit, “Çok muhterem değerli Nevşehirli kardeşlerim. Bu gün 20 Temmuz. Bu tarih itibari ile çok önemli bir tarih. Bu tarih sayfasın da çok önemli. Üç tane bayramın bir araya gelmesi bizi çok mutlu ediyor. Bunlardan birincisi memleketimiz Nevşehir’imizin 20 Temmuz 1954 yılında il oluşu. 66.cı yılı olarak kutluyoruz. İkinci gururumuz 20 Temmuz 1974 yılında milli görüş imzalı Kıbrıs Barış hareketinin yapılması ve kahraman ordumuzun başarısının 46.cı yılını kutluyoruz. Üçüncüsü 20 Temmuz 2001 tarihinde değişmeyen milli görüş’ün tek partisi beşinci partisi Saadet partimizin kuruluş yıl dönümünü olarak kutluyoruz. Tarih sayfasında bu üç sevindirici olayın bir araya gelmesi hem memleketimiz için, hem vatanımız için  hem de Saadet partili kardeşlerimiz için çok önemsiyor ve üç tane bayramın birleşmesi olarak kutluyoruz. Vatanımıza, milletimize ve memleketimize ve camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın