3 Mayıs Türkçüler Bayramı kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin, 3 Mayıs Türkçüler bayramını kutladı. Çetin, “76. Yıldönümünü idrak ettiğimiz 3 Mayıs 1944 Olayları, Türk Milliyetçiliği Tarihinin Cumhuriyet dönemindeki en anlamlı olaylarındandır. O gün Türk Milliyetçileri milli ve manevi değerlerimize düşman unsurlara karşı en net tepkilerini ortaya koymuşlardır. 3 Mayıs Türkçüler..

3 Mayıs Türkçüler Bayramı kutlu olsun
Yazar : Tarih : Okunma : 48 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin, 3 Mayıs Türkçüler bayramını kutladı.

Çetin, “76. Yıldönümünü idrak ettiğimiz 3 Mayıs 1944 Olayları, Türk Milliyetçiliği Tarihinin Cumhuriyet dönemindeki en anlamlı olaylarındandır. O gün Türk Milliyetçileri milli ve manevi değerlerimize düşman unsurlara karşı en net tepkilerini ortaya koymuşlardır. 3 Mayıs Türkçüler Bayramını kutluyor, 3 Mayıs 1944 olaylarında Tabutluklarda insanlık dışı işkencelere maruz kalan Türk Milliyetçilerini rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” ifadelerinde bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın