‘384 Et Mangal’ açıldı

Nevşehir’e yeni kurulan 384 Et Mangal’ isimli işletmenin açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Belediye Başkanı Rasim Arı, Ali Aker ve Mehmet Aydın Yıldız isimli girişimciler tarafından Ürgüp Caddesi üzerinde kurulan ‘384 Et Mangal’ isimli işletmenin açılışına katıldı. Rektör  Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, MHP İl Başkanı İlhan KAYA, bazı belediye başkanları..

‘384 Et Mangal’ açıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 653 kişi Yorum Yap

Nevşehir’e yeni kurulan 384 Et Mangal’ isimli işletmenin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.

Belediye Başkanı Rasim Arı, Ali Aker ve Mehmet Aydın Yıldız isimli girişimciler tarafından Ürgüp Caddesi üzerinde kurulan ‘384 Et Mangal’ isimli işletmenin açılışına katıldı.

Rektör  Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, MHP İl Başkanı İlhan KAYA, bazı belediye başkanları ve Mehmet VAROL gibi önemli isimler davetliler arasındaydı.

Özellikle metrelik Adana Kebabın bulunduğunu belirten girişimcilerden Ali Aker, muhteşem serpme kahvaltının yanı sıra çorba çeşitleriyle de iddialı olduklarını belirtti. Nevşehir’e özel Nevşehir Tava yanı sıra çeşitli tava ve et yemekleriyle de çeşitlilik sunan 384 ET Mangal’da, tavuk ızgara çeşitleri, şiş çeşitleri ve pide çeşitleri de bulunmakta. Tatlıları da ağzınızı tatlandıracak lezzette ve çeşitlilikte.

Bizde şehrimize kattıkları istihdam ve halkımıza tattıracakları lezzetlerden dolayı kendilerine teşekkür eder başarılar dileriz…

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın