6 ayda 10 Milyon TL’ye yakın hibe kazandırıldı

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi’nin gayretleriyle 6 aylık süre içerisinde belediyeye 10 Milyon TL’ye yakın hibe sağlandı. İlçeye bağlı Karacaşar Mahallesi yolunda yapılan sıcak asfalt çalışmasına 6 Milyon TL, İtfaiye ve çöp toplama araçları ile 2 Milyon TL, Kilitli parke taş döşemesi ile 500 bin TL, Çevre yolu yürüyüş ve bisiklet yolu çalışmasıyla 400..

6 ayda 10 Milyon TL’ye yakın hibe kazandırıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 63 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi’nin gayretleriyle 6 aylık süre içerisinde belediyeye 10 Milyon TL’ye yakın hibe sağlandı.

İlçeye bağlı Karacaşar Mahallesi yolunda yapılan sıcak asfalt çalışmasına 6 Milyon TL, İtfaiye ve çöp toplama araçları ile 2 Milyon TL, Kilitli parke taş döşemesi ile 500 bin TL, Çevre yolu yürüyüş ve bisiklet yolu çalışmasıyla 400 bin TL, Çöp konteynırları ile 250 bin TL, Güneş enerji santralinden de 300 bin TL hibe sağlayan Gülşehir Belediyesi bu konuda Nevşehir ili genelinde en gayretli yerel yönetimler arasında yerini aldı.

Belediye Başkanı Çiftçi’nin özel girişimleriyle sağlanan hibe oranının yılın ikinci aylık döneminde daha da artması bekleniyor.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın