Acıgöl Esnaf Odasından esnafa önemli destek

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs tedbirleri kapsamında kapatılan ve 11 Mayıs Pazartesi günü itibariyle yeniden faaliyetlerine başlayan Acıgöl ilçesindeki esnaf ve sanatkarlara ilçe esnaf ve sanatkarlar odasından önemli bir destek geldi. Alınan kararlar doğrultusunda özellikle berber, kuaför ve güzellik salonları işletmecilerinin işlerinde tek kullanımlık ürünler kullanmaları zorunluluğunun getirilmesiyle birlikte Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı da esnafa..

Acıgöl Esnaf Odasından esnafa önemli destek
Yazar : Tarih : Okunma : 41 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs tedbirleri kapsamında kapatılan ve 11 Mayıs Pazartesi günü itibariyle yeniden faaliyetlerine başlayan Acıgöl ilçesindeki esnaf ve sanatkarlara ilçe esnaf ve sanatkarlar odasından önemli bir destek geldi.

Alınan kararlar doğrultusunda özellikle berber, kuaför ve güzellik salonları işletmecilerinin işlerinde tek kullanımlık ürünler kullanmaları zorunluluğunun getirilmesiyle birlikte Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı da esnafa bu konuda destek çıktı.

Oda Başkanı Adem Özcan, ilçede faaliyet gösteren 20 dolayındaki esnafa yapılan bu desteğin ilerleyen günlerde de süreceğine dikkat çekerken, bu konuda kendilerine destek olan İlçe Kaymakamı Doğukan Koyuncu’ya da teşekkür ettiklerini belirtti.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın