Acıgöl’de futsal turnuvası düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği okullar arası futsal turnuvasında İlk ve Orta Okullar için Futsal Turnuvası düzenlendi. Final maçına İlçemiz kaymakamı Doğukan Koyuncu, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Acıgöl Gençlik Ve Spor İlçe Müdürü Murat Çakar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Acıgöl Kapalı Spor salonunda düzenlenen..

Acıgöl’de futsal turnuvası düzenlendi
Yazar : Tarih : Okunma : 97 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği okullar arası futsal turnuvasında İlk ve Orta Okullar için Futsal Turnuvası düzenlendi.

Final maçına İlçemiz kaymakamı Doğukan Koyuncu, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Acıgöl Gençlik Ve Spor İlçe Müdürü Murat Çakar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Acıgöl Kapalı Spor salonunda düzenlenen turnuvanın final maçlarında ilk okullarda Acıgöl M. Zeki Hanoğlu ilkokulu ile Tatlarin ilkokulu karşılaştı karşılaşmadan Tatlarin ilkokulu 3/1 galip ayrılarak şampiyon oldu.

Üçüncülük müsabakasında 4 Temmuz ilkokulu, Karapınar İlk Okulunu 4/0 yenerek üçüncü oldu.

Orta Okullar final karşılaşmasında Acıgöl İmam Hatip Ortaokulu ile Karapınar İmam Hatip Ortaokulu karşılaştı karşılaşmayı Karapınar İmam Hatip Ortaokulu 2/1 yenerek şampiyon oldu.

Üçüncülük müsabakasında 4 Temmuz Ortaokulu ile İnallı Ortaokulu karşılaştı maçta beraberlik bozulmayınca ( 3/3 ) penaltı atışlarına geçildi penaltılarda 4 Temmuz Ortaokulu İnallı Orta Okulu’nu 3/2 yenerek 3.oldu.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın