class="post-template-default single single-post postid-14309 single-format-standard">

Aile Haftası Nedeniyle Konferans Düzenlendi

Nevşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Kadın Çalışmaları Eğitim Merkezi (KAÇEM) kursiyerlerine yönelik ‘Aile’ konulu konferans düzenlendi. Nevşehir Belediyesi tarafından, toplumun tüm kesimlerinin aile konusunda bilinçlenmesi, ailelerin güçlenmesi ve korunması konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla 15–21 Mayıs tarihlerinde kutlanan Aile Haftası dolayısıyla konferans düzenlendi. Nevşehir Belediyesi Aile Danışma Merkezi’nde görevli Psikolog Hande Velieceoğlu tarafından verilen..

Aile Haftası Nedeniyle Konferans Düzenlendi
Yazar : Tarih : Okunma : 8 kişi Yorum Yap

Nevşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Kadın Çalışmaları Eğitim Merkezi (KAÇEM) kursiyerlerine yönelik ‘Aile’ konulu konferans düzenlendi.

Nevşehir Belediyesi tarafından, toplumun tüm kesimlerinin aile konusunda bilinçlenmesi, ailelerin güçlenmesi ve korunması konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla 15–21 Mayıs tarihlerinde kutlanan Aile Haftası dolayısıyla konferans düzenlendi.

Nevşehir Belediyesi Aile Danışma Merkezi’nde görevli Psikolog Hande Velieceoğlu tarafından verilen konferans Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.

KAÇEM kursiyerlerinin katıldığı konferansta katılımcılara Psikolog Velieceoğlu tarafından aile nedir?, aile türleri nedir?, yeni evli çiftlerden beklenilen sorumluluklar,  çocuklu aileden beklenilen sorumluluklar, ergen çocukları olan ailelerde iletişim, ailenin önemi ve aile içerisinde etkili iletişim ve ipuçları konularında bilgiler verildi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın