Allah Mehmetçiğimizi muvaffak eylesin

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Eskimeyen Dostlar Derneği, büyük bir başarı ile sürdürülen Barış Pınarı harekatına destek açıklamasında bulundu. Dernek Başkanı Ahmet Metin Tütüncü ve Fahri Başkan Seyit Salgın konuya dair açıklamalarında, “40 Yıldır ülkemizin başına bela edilen, binlerce ocağı yakan PKK\YPG ve diğer terör örgütlerinin de Suriye sınırı üzerinden ülkemize terör saldırılarında bulunmaması, Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması,..

Allah Mehmetçiğimizi muvaffak eylesin
Yazar : Tarih : Okunma : 82 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Eskimeyen Dostlar Derneği, büyük bir başarı ile sürdürülen Barış Pınarı harekatına destek açıklamasında bulundu.

Dernek Başkanı Ahmet Metin Tütüncü ve Fahri Başkan Seyit Salgın konuya dair açıklamalarında, “40 Yıldır ülkemizin başına bela edilen, binlerce ocağı yakan PKK\YPG ve diğer terör örgütlerinin de Suriye sınırı üzerinden ülkemize terör saldırılarında bulunmaması, Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, sınırımızda bir terör devletinin kurulmaması gibi amaçlarla başlatılan Barış Pınarı harekatını sonuna kadar destekliyoruz. Harekatın başlangıcından bu yana Şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı diliyoruz. Kahraman Mehmetçiğimizin daha önce de olduğu gibi bu harekatla birlikte ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması için bu harekattan da alının akıyla muzaffer çıkacağına inancımız tam. Allah Mehmetçiğimizi muzaffer eylesin” açıklamasında bulundular.  

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın