Allah Mehmetçiğimizin ayağına taş değdirmesin

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu ile birlikte Suriye’nin kuzeyinde YPG/PKK ve DEAŞ terör örgütlerine karşı düzenlediği Barış Pınarı Harekatına destek verdiklerini belirtti. Suriye’nin kuzeyinde güvenli bir koridor açmak amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatında ordumuza muvaffakiyetler dileyen Başkan Güneş, “Allah Mehmetçiğimizin tırnağını taşa değdirmesin” dedi. Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş,..

Allah Mehmetçiğimizin ayağına taş değdirmesin
Yazar : Tarih : Okunma : 105 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu ile birlikte Suriye’nin kuzeyinde YPG/PKK ve DEAŞ terör örgütlerine karşı düzenlediği Barış Pınarı Harekatına destek verdiklerini belirtti.

Suriye’nin kuzeyinde güvenli bir koridor açmak amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatında ordumuza muvaffakiyetler dileyen Başkan Güneş, “Allah Mehmetçiğimizin tırnağını taşa değdirmesin” dedi.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Ülkemizin bağımsızlığının ve güvenliğinin teminatı ve koruyucusu olan Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Suriye’nin kuzeyindeki terör örgütlerine karşı, tüm bölgeye barış ve huzurun egemen olması amacıyla başlattığı Barış Pınarı Harekatı’nda muvaffakiyetler diliyorum. Kahraman ordumuz, şanlı tarihi boyunca her zaman mazlumun yanında, zalimin karşısında durmuştur. Yeni dünya düzeninin dizayn edildiği bu zor zamanlarda, Peygamber Ocağındaki her askerimiz, şanlı Türk bayrağını ilelebet dalgalandırmak için mücadele etmektedirler. Bütün dünya şunu asla unutmamalıdır ki, “Son Kale” asla düşmeyecektir. “Barış Pınarı Harekatı” na katılan erinden, generaline kadar tüm Mehmetçiğimizin her zaman yanındayız. Allah yar ve yardımcıları olsun, Allah ordumuzu muzaffer kılsın” şeklinde konuştu.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın