Altınışık bu kez seçimle il başkanı

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisinde il kongresi hafta sonunda yapıldı. Parti Genel Merkezinin ataması sonucunda göreve gelen Abdulgani Altınışık bu kez tek liste halinde girdiği kongreden seçilmiş başkan olarak çıktı. Nevşehir Ticaret Borsası Konferans Salonunda yapılan Yeniden Refah Partisi İl Kongresine Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yahya Coşkunsu, Bölge Koordinatörü Hüseyin Ekinci, parti yöneticileri ve partililer..

Altınışık bu kez seçimle il başkanı
Yazar : Tarih : Okunma : 129 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisinde il kongresi hafta sonunda yapıldı.

Parti Genel Merkezinin ataması sonucunda göreve gelen Abdulgani Altınışık bu kez tek liste halinde girdiği kongreden seçilmiş başkan olarak çıktı.

Nevşehir Ticaret Borsası Konferans Salonunda yapılan Yeniden Refah Partisi İl Kongresine Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yahya Coşkunsu, Bölge Koordinatörü Hüseyin Ekinci, parti yöneticileri ve partililer katıldılar.

Kongrede konuşan İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yahya Coşkunsu ve Bölge Koordinatörü Hüseyin Ekinci, Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamak üzere olan Yeniden Refah Partisinin Türkiye için yeni bir umut haline geldiğine işaret ettiler.

Yapılan il kongresinde İl Başkanı Abdulgani Altınışık’ın listesinde; Osman Türk, Ersin Başar, Mustafa Güçlü, Mehmet Bozçalı, Hidayet Türk, İsmail Kılıç, Mehmet Derin, Osman Arıkan, Uğur Piyaslı, Mustafa Yıldız, Enes Çiçek, Kemal Altundal, Muhammed Salman, Emre Özcan ve Yasin Konukseven isimleri yer aldılar.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın