Altıok’tan Ağustos Ayında Bambaşka Bir Hacıbektaş Sözü

NEVŞEHİR(MHA) İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSFALT, İSTON ve BİMTAŞ Müdürleri ile ikincisi düzenlenen toplantıda, Hacıbektaş için yapılacak projelerin proje aşamasının son değerlendirmeleri yapıldı. Toplantıyla ilgili açıklamalarda bulunan Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, “En kısa sürede İhale sürecini başlatmak için, ay sonunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret edip, Nisan başında uygulamaya geçme..

Altıok’tan Ağustos Ayında Bambaşka Bir Hacıbektaş Sözü
Yazar : Tarih : Okunma : 60 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSFALT, İSTON ve BİMTAŞ Müdürleri ile ikincisi düzenlenen toplantıda, Hacıbektaş için yapılacak projelerin proje aşamasının son değerlendirmeleri yapıldı.

Toplantıyla ilgili açıklamalarda bulunan Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, “En kısa sürede İhale sürecini başlatmak için, ay sonunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret edip, Nisan başında uygulamaya geçme planlanması konusunda mutabık kaldık. Tüm Hacıbektaş’lı hemşehrilerimizden kısa bir süre daha sabretmelerini rica ediyor, Ağustos ayında bambaşka bir Hacıbektaş sözü veriyoruz” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın