Amatör spor haftası tamamlandı

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği, düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasına özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla Amatör Spor Haftası etkinlikleri 81 İlde eş zamanlı olarak 07-13 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlendi. Amatör Spor Haftası kapsamında Kortej yürüyüşü ile başlayan açılış programında sporcuların gösterileri ve spor branşlarının tanıtımları..

Amatör spor haftası tamamlandı
Yazar : Tarih : Okunma : 87 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği, düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasına özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla Amatör Spor Haftası etkinlikleri 81 İlde eş zamanlı olarak 07-13 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlendi.

Amatör Spor Haftası kapsamında Kortej yürüyüşü ile başlayan açılış programında sporcuların gösterileri ve spor branşlarının tanıtımları yapılarak, öğrenciler tarafından konser verildikten sonra tesislerde spor müsabakaları hafta boyunca devam ederek, müsabakalarda başarılı olan sporculara ve takımlara kupa – madalyaları ve yılın enleri ödül töreni plaket takdimi ile hafta etkinlikleri tamamlandı.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın