Atletizmin Hakan ‘ı Milli Takımda

Türkiye’nin ev sahipliğindeki 26. Balkan Büyükler Salon Atletizm Şampiyonası Ataköy Atletizm Salonu’nda 20 Şubat Cumartesi günü yapılacak. Nevşehir atletizm antrenörlerinden Hakan Köstekçi de bu organizasyona davet edildi. Tek günlük şampiyonada Balkan Atletizm Birliği üyesi 18 ülkeden toplam 236 atlet madalya mücadelesi verecek. Milli Takım’ın 53 atletle iştirak edeceği organizasyonda toplam 24 branşta madalyalar sahibini bulacak…

Atletizmin Hakan ‘ı Milli Takımda
Yazar : Tarih : Okunma : 34 kişi Yorum Yap

Türkiye’nin ev sahipliğindeki 26. Balkan Büyükler Salon Atletizm Şampiyonası Ataköy Atletizm Salonu’nda 20 Şubat Cumartesi günü yapılacak. Nevşehir atletizm antrenörlerinden Hakan Köstekçi de bu organizasyona davet edildi.

Tek günlük şampiyonada Balkan Atletizm Birliği üyesi 18 ülkeden toplam 236 atlet madalya mücadelesi verecek. Milli Takım’ın 53 atletle iştirak edeceği organizasyonda toplam 24 branşta madalyalar sahibini bulacak.

Spor hayatında birçok başarıya imza atan Hakan Köstekçi de bu şampiyonaya antrenör olarak davet edildi.

Avrupa ve Dünya Şampiyonaları öncesindeki en önemli organizasyonlar biri olan şampiyona için milli takıma davet edilen Köstekçi, Türkiye ve Nevşehir’i temsil edeceğinden büyük gurur ve onur duyduğunu belirtti.

Zafer Ertosun (nevsehirhabergazetesi@gmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın