Azimle, hırsla çalışıyorlar

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yağmurlu ve soğuk havaya rağmen atletizmciler azimle ve hırsla çalışıyor.   Antrenörleri Resul Köstekçi, Hakan Köstekçi ve İsa Demir’in nezaretinde önümüzdeki aylarda yapılması planlanan müsabakalara hazırlıklarını sürdüren atletler hem kros hem de kısa mesafeli koşularda Nevşehir’e yepyeni başarılar kazandırmanın hesaplarını yapıyor.   Yağmurlu havaya rağmen 3 Nolu çim saha içerisinde bulunan tartan pistte çalışmalarını..

Azimle, hırsla çalışıyorlar
Yazar : Tarih : Okunma : 50 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yağmurlu ve soğuk havaya rağmen atletizmciler azimle ve hırsla çalışıyor.  

Antrenörleri Resul Köstekçi, Hakan Köstekçi ve İsa Demir’in nezaretinde önümüzdeki aylarda yapılması planlanan müsabakalara hazırlıklarını sürdüren atletler hem kros hem de kısa mesafeli koşularda Nevşehir’e yepyeni başarılar kazandırmanın hesaplarını yapıyor.  

Yağmurlu havaya rağmen 3 Nolu çim saha içerisinde bulunan tartan pistte çalışmalarını sürdüren atletlerin Korona virüs nedeniyle iptal edilen birçok müsabakaya katılamadıklarını belirten Atletizm antrenörü Resul Köstekçi, olumsuz koşullara rağmen gerek kros müsabakalarında yarışacak sporcuların, gerekse kısa mesafeli koşulara katılacak sporcuların büyük bir azim ve hırsla hazırlıklarını yapmaya devam ettiklerini söyledi. 

Zafer Ertosun (nevsehirhabergazetesi@gmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın