Başkan Aksoy 2 aylık maaşını bağışladı

NEVŞEHİR(MHA) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ”Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Milli Dayanışma Kampanyasına 2 Aylık maaşıyla Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy’da katıldı. Belediye Başkanı Bülent Aksoy, “Millet olarak birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla hareket ettiğimiz zaman nice zorlukları hep beraber aştık. Yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, yevmiye ile geçimini sürdüren kesimler..

Başkan Aksoy 2 aylık maaşını bağışladı
Yazar : Tarih : Okunma : 87 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ”Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Milli Dayanışma Kampanyasına 2 Aylık maaşıyla Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy’da katıldı.
Belediye Başkanı Bülent Aksoy, “Millet olarak birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla hareket ettiğimiz zaman nice zorlukları hep beraber aştık. Yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, yevmiye ile geçimini sürdüren kesimler başta olmak üzere, alınan tedbirler dolayı mağdur olan dar gelirli vatandaşlarımıza ilave destek sağlaması için başlatmış olduğu ‘’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’’ kampanyasına 2 aylık belediye başkanlığı maaşımı bağışlıyorum” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın