Başkan Altınışık video konferans toplantısına katıldı

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın başkanlığında gerçekleştirilen video konferans toplantısına katıldı. Türkiye genelinden çok sayıda il başkanının da katıldığı video konferans toplantısında YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerini dinleyen İl Başkanı Altınışık, Nevşehir’deki teşkilatlanma çalışmaları ve sürece ilişkin değerlendirmelerini sundu. Yaklaşık bir buçuk saat süren..

Başkan Altınışık video konferans toplantısına katıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 48 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın başkanlığında gerçekleştirilen video konferans toplantısına katıldı.

Türkiye genelinden çok sayıda il başkanının da katıldığı video konferans toplantısında YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerini dinleyen İl Başkanı Altınışık, Nevşehir’deki teşkilatlanma çalışmaları ve sürece ilişkin değerlendirmelerini sundu.

Yaklaşık bir buçuk saat süren toplantıda Nevşehir’de Korona virüs ile ilgili son durumu ve alınan tedbirleri de aktaran YRP İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Ramazan ayında yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili de bilgiler verdi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın