Başkan Altınışık’tan teşekkür ve hayırlı olsun mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, Çanakkale Valiliği görevine atanan İlhami Aktaş’a teşekkür ederken, Nevşehir Valiliği görevine atanan İnci Sezer Becel’e ise hayırlı olsun dileğinde bulundu. Altınışık, “2016 Yılında Nevşehir Valisi olarak göreve başlayan, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Nevşehir’de oldukça başarılı bir duruş sergileyen, Muhtarlarımıza her zaman büyük önem ve öncelik veren Sayın..

Başkan Altınışık’tan teşekkür ve hayırlı olsun mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 16 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, Çanakkale Valiliği görevine atanan İlhami Aktaş’a teşekkür ederken, Nevşehir Valiliği görevine atanan İnci Sezer Becel’e ise hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Altınışık, “2016 Yılında Nevşehir Valisi olarak göreve başlayan, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Nevşehir’de oldukça başarılı bir duruş sergileyen, Muhtarlarımıza her zaman büyük önem ve öncelik veren Sayın Valimiz İlhami Aktaş Çanakkale ilimize atanmıştır. Kendisine ilimize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. Öte yandan bir dönem Gülşehir ilçe kaymakamlığı görevinde bulunduktan sonra Nevşehir Valiliği görevine atanan Sayın İnci Sezer Becel’e ise Nevşehir Valiliği görevinin hayırlı olmasını diliyor ve şimdiden kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın