Başkan Arı’dan 1 Mayıs Mesajı

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında, bir ülkenin kalkınmasında ve gelişmesinde emekçilerin büyük rolü olduğunu belirten Belediye Başkanı Arı, istikrar ve istikbal için alın teri ve emeğin büyük değer olduğunu kaydetti. Helal kazancı ve emeği kutsal sayan bir milletin ferdi olarak, tüm çalışanların 1..

Başkan Arı’dan 1 Mayıs Mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 23 kişi Yorum Yap

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Mesajında, bir ülkenin kalkınmasında ve gelişmesinde emekçilerin büyük rolü olduğunu belirten Belediye Başkanı Arı, istikrar ve istikbal için alın teri ve emeğin büyük değer olduğunu kaydetti.

Helal kazancı ve emeği kutsal sayan bir milletin ferdi olarak, tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladığını söyleyen Arı: “Bizler, insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören, birlik ve dayanışma ruhunu yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız. Emeği, alın terini ve helal kazancı yücelten, üretimde ve paylaşımda adaleti savunan bir anlayışın temsilcileri olarak, ülkemizin mutlu ve müreffeh geleceğine yürüyüşünde çalışanlarımızın emeklerinin tam karşılığını almalarına, hak ettikleri yaşam standardına kavuşmalarına büyük önem veriyoruz. Bu sebeple ülkemizin mutlu ve müreffeh geleceğe yürüyüşünde çalışanlarımızın emeklerinin tam karşılığını almalarını, çalışma şartlarının daha da iyileştirilmesini, hak ettikleri yaşam standardına kavuşmalarını çok önemsiyoruz. Bu vesileyle başta bu salgın günlerinde Nevşehir halkına canla başla hizmet etmeye devam eden Nevşehir Belediyesi’ndeki mesai arkadaşlarım olmak üzere emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, şehrimizin ve ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan tüm emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum.“ dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın