Başkan Bağcı herkesin hayallerindeki Kavak için çalışıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Milliyetçi Hareket Partili 4 belde belediye başkanı arasında en dikkat çeken isim merkeze bağlı Kavak kasabasının genç belediye başkanı Feridun Bağcı.   Herkesin hayallerindeki Kavak kasabasını oluşturmak için yola koyulan ve göreve geldiği ilk günden itibaren kasabada çok önemli işlere imzasını koyan Başkan Bağcı, kasabada yaşayan, kasadaki doğal depolar sayesinde ekmeğini kazanan herkesin hayatını..

Başkan Bağcı herkesin hayallerindeki Kavak için çalışıyor
Yazar : Tarih : Okunma : 4 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Milliyetçi Hareket Partili 4 belde belediye başkanı arasında en dikkat çeken isim merkeze bağlı Kavak kasabasının genç belediye başkanı Feridun Bağcı.  

Herkesin hayallerindeki Kavak kasabasını oluşturmak için yola koyulan ve göreve geldiği ilk günden itibaren kasabada çok önemli işlere imzasını koyan Başkan Bağcı, kasabada yaşayan, kasadaki doğal depolar sayesinde ekmeğini kazanan herkesin hayatını kolaşlaştıracak çalışmalara imza atmayı da sürdürüyor.  

Başkan Bağcı, “”Hepimizin hayallerindeki Kavak’ı gerçekleştirmek için çalışacağız. Beldemizde bulunan herkesin hayatını kolaylaştıracak, yaşam kalitesini arttıracak hizmetler sunmak en büyük önceliğimiz. Bunları hayata geçirecek en büyük gücü insanımıza duyduğumuz sevgiden alacağız. Bu nedenledir ki, tüm hizmetlerimizin odağında sizler olacaksınız” ifadelerinde bulunuyor.

Zafer Ertosun (nevsehirhabergazetesi@gmail.com) Websitesi