Başkan Çekiç’ten Kurban Bayramı Mesajı

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Çekiç, mesajında, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, sosyal mesafe ve maske takılmasının öneminin unutulmaması gerektiğini belirtti. Başkan Çekiç: “Bayramlar birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir. Küskün ve dargınları barıştıran, umutları canlandıran, tüm İslam alemini kaynaştıran ve bütünleştiren bayramlar, sosyal..

Başkan Çekiç’ten Kurban Bayramı Mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 32 kişi Yorum Yap

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Çekiç, mesajında, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, sosyal mesafe ve maske takılmasının öneminin unutulmaması gerektiğini belirtti.
Başkan Çekiç: “Bayramlar birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir. Küskün ve dargınları barıştıran, umutları canlandıran, tüm İslam alemini kaynaştıran ve bütünleştiren bayramlar, sosyal huzurumuzu da pekiştiren manevi değeri yüksek olan anlamlı günlerdir. Bu sene ne yazık ki buruk bir bayram sevinci yaşıyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de derin etkilerini yaşadığımız salgın nedeniyle bu seneki bayram kutlamalarımızda sevgimizi mesafeli göstermeli, kontrollü sosyal hayatı alışkanlık haline getirmeliyiz. Vatandaşlarımızdan ricam kendilerinin ve sevdiklerinin sağlığı için maskesiz sokağa çıkmasınlar, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına harfiyen riayet etsinler. Bu vesile ile tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın