Başkan Çiftçi gece mesaisinde

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir de devam eden yağışların, akşam saatlerinde hızla artmasının hemen ardından sahaya çıkan Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi,  yoğun yağış nedeni le meydana gelebilecek su baskını, yol bozulması gibi olumsuzluklara müdahale eden çalışanları ile mahalleleri gezdi. Gece geç saatlere dek süren çalışmaları takip eden belediye başkanı Fatih Çiftçi, vatandaşların rahat edebilmesi ve kendilerine güvenenlerin..

Başkan Çiftçi gece mesaisinde
Yazar : Tarih : Okunma : 44 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir de devam eden yağışların, akşam saatlerinde hızla artmasının hemen ardından sahaya çıkan Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi,  yoğun yağış nedeni le meydana gelebilecek su baskını, yol bozulması gibi olumsuzluklara müdahale eden çalışanları ile mahalleleri gezdi.

Gece geç saatlere dek süren çalışmaları takip eden belediye başkanı Fatih Çiftçi, vatandaşların rahat edebilmesi ve kendilerine güvenenlerin güvenini boşa çıkartmamak için gece gündüz, yağmur çamur demeden hizmet etmeye aşkla devam edeceklerini belirtti.

Altyapı çalışmalarında, projeden çıkartılan yağmur hattı nedeniyle her yağmurda teyakkuza geçen belediye ekipleri,  son bir yılda yapılan menfez ve yağmur suyu hattı sayesinde her yağmur yağışında korkulanı yaşamasa da tedbirleri elden bırakmıyor.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın