Başkan Çiftçi yangında itfaiye ekiplerini yönetti

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir ilçesine bağlı Eskiyaylacık Köyü sınırlarında bulunan bir işletmenin malikânesinde çıkan yangın nedeniyle Gülşehir ve Nevşehir İtfaiye ekipleri seferber oldu. İstanbul Kartal Belediyesi eski belediye başkanı Altınok Öz’e ait olan işletmedeki malikâne, akşam saatlerinde sebebi belli olmayan bir nedenle yanmaya başladı. Gülşehir Belediyesi İtfaiye Ekibi ilk müdahaleyi yaparken, büyüyen yangına Nevşehir Belediyesi İtfaiye ekibi..

Başkan Çiftçi yangında itfaiye ekiplerini yönetti
Yazar : Tarih : Okunma : 47 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir ilçesine bağlı Eskiyaylacık Köyü sınırlarında bulunan bir işletmenin malikânesinde çıkan yangın nedeniyle Gülşehir ve Nevşehir İtfaiye ekipleri seferber oldu.

İstanbul Kartal Belediyesi eski belediye başkanı Altınok Öz’e ait olan işletmedeki malikâne, akşam saatlerinde sebebi belli olmayan bir nedenle yanmaya başladı. Gülşehir Belediyesi İtfaiye Ekibi ilk müdahaleyi yaparken, büyüyen yangına Nevşehir Belediyesi İtfaiye ekibi de dâhil oldu.

Çok sayıda su tankerinin de seferber olduğu yangın, rüzgârın etkisiyle büyüdü. Ahşap yapı olması nedeniyle tamamen yanan malikâne kullanılamaz hale geldi.

Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, Altınok Öz ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletirken, Gülşehir ve Nevşehir İtfaiye ekiplerinin çalışmalarını yakından takip etti.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın