Başkan Civelek’ten camiler ve din görevlileri haftası kutlama mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, camiler ve din görevlileri haftasını kutlayan bir mesaj yayımladı.Civelek mesajında; “Bu haftanın ülkemiz, milletimiz ve tüm din görevlilerimiz için hayırlı, başarılı hizmetlere vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Camiler aynı safta omuz omuza, diz dize namaz kıldığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik duygularımızı, hoşgörü anlayışımızı güçlendirdiğimiz yerlerdir. Camilerimiz vatan..

Başkan Civelek’ten camiler ve din görevlileri haftası kutlama mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 81 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, camiler ve din görevlileri haftasını kutlayan bir mesaj yayımladı.
Civelek mesajında; “Bu haftanın ülkemiz, milletimiz ve tüm din görevlilerimiz için hayırlı, başarılı hizmetlere vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Camiler aynı safta omuz omuza, diz dize namaz kıldığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik duygularımızı, hoşgörü anlayışımızı güçlendirdiğimiz yerlerdir. Camilerimiz vatan sevgisinin milli bütünlüğün telkin edildiği, şehitlik gazilik ruhunun beslendiği, çalışma azminin, güzel ahlakın işlendiği dini ve milli kültür ocaklarımızdır. Camiler aynı zamanda birbirimize merhamet etmeyi, acıları paylaşmayı, kimsesiz, yoksul, dul ve yetimlere yardım etme duygularını kazandığımız mabetlerdir. Camiler ve Din Görevlileri haftasının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, cami yapan, yaptıran, yapımında emeği geçen, din hizmetinde ömür tüketen rahmete kavuşanları rahmetle anıyor, yaşayanlara sağlık, sıhhat ve başarılar diliyor, Camiler ve Din Görevlileri’ haftasını kutluyor, saygılar sunuyorum” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın