Başkan Dinç muhtarlarla bir arada

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, İl Genel Sekreteri Kamil Duru ile birlikte muhtarlarla buluştu. Muhtarların gününü de kutlayan Başkan Dinç ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Duru, muhtarların sorunlarını da dinlediler. Dinç, “Merkez mahalle muhtarlarımız  ve merkeze bağlı muhtarlarla muhtarlar gününde meclis üyelerimiz ve genel sekreterimizle bir araya geldik. Muhtarlar gününü kutladık. Ayrıca..

Başkan Dinç muhtarlarla bir arada
Yazar : Tarih : Okunma : 84 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, İl Genel Sekreteri Kamil Duru ile birlikte muhtarlarla buluştu.

Muhtarların gününü de kutlayan Başkan Dinç ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Duru, muhtarların sorunlarını da dinlediler.

Dinç, “Merkez mahalle muhtarlarımız  ve merkeze bağlı muhtarlarla muhtarlar gününde meclis üyelerimiz ve genel sekreterimizle bir araya geldik. Muhtarlar gününü kutladık. Ayrıca sorunlarını dinleyerek birlikte istişarelerde bulunduk. Toplantıya katılan genel sekreterimize, il genel meclisi üyelerimize ve mahalle ve köy muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın