Başkan Ekici’den Aktaş’a teşekkür, Becel’e hayırlı olsun mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Çanakkale Valiliğine atanan Vali Aktaş’a Nevşehir’e hizmetleri için teşekkür ederken, Nevşehir Valiliği görevine atanan İnci Sezer Becel’e hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Ekici, “Göreve geldiği günden beri Nevşehir’imiz için uyum içerisinde çalıştığımız ve 2016 yılından bugüne kadar Nevşehir için önemli hizmetlere imza..

Başkan Ekici’den Aktaş’a teşekkür, Becel’e hayırlı olsun mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 39 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Çanakkale Valiliğine atanan Vali Aktaş’a Nevşehir’e hizmetleri için teşekkür ederken, Nevşehir Valiliği görevine atanan İnci Sezer Becel’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Başkan Ekici, “Göreve geldiği günden beri Nevşehir’imiz için uyum içerisinde çalıştığımız ve 2016 yılından bugüne kadar Nevşehir için önemli hizmetlere imza atan Sayın Valimiz İlhami Aktaş’a teşekkür eder, Çanakkale Valiliği görevinde kendisine başarılar dileriz” ifadelerinde bulundu.

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri Bayram Ekici, ” Valiler kararnamesi ile Kaymakam olarak hizmet ettiği Çatalca’dan Nevşehir Valiliği görevine atanan Sayın Valimiz İnci Sezer Becel’e yeni görevinde üstün başarılar dileriz” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın