Başkan Gündüzpolat’tan bayram kutlama mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, “Milletçe, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını idrak ederek, bayrama erişmenin sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu müstesna günlerde; örf ve adetlerimizi yaşatarak, aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetimizi gösterelim. Yetimlerin, gariplerin, yaşlıların ve kimsesizlerin gönlünü alalım. Muhtaç ve kimsesizlere yardım..

Başkan Gündüzpolat’tan bayram kutlama mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 11 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, “Milletçe, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını idrak ederek, bayrama erişmenin sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu müstesna günlerde; örf ve adetlerimizi yaşatarak, aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetimizi gösterelim. Yetimlerin, gariplerin, yaşlıların ve kimsesizlerin gönlünü alalım. Muhtaç ve kimsesizlere yardım eli uzatarak, dualarını alalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Milletimizin Ramazan Bayramını kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi dilerim” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın