Başkan Güneş her yerde

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en genç belediye başkanı, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, sosyal ilişkileri ile de öne çıkan belediye başkanlarından. Göreve başladığı günden bu yana bir yandan Karapınar kasabasının çehresini değiştiren çalışmalara imza atan, bir yandan partisinin düzenlediği etkinliklerin hiç birini kaçırmayarak ilişkilerini en üst düzeyde tutan Başkan Güneş, davet edildiği bütün sosyal, kültürel ve sportif..

Başkan Güneş her yerde
Yazar : Tarih : Okunma : 112 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en genç belediye başkanı, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, sosyal ilişkileri ile de öne çıkan belediye başkanlarından.

Göreve başladığı günden bu yana bir yandan Karapınar kasabasının çehresini değiştiren çalışmalara imza atan, bir yandan partisinin düzenlediği etkinliklerin hiç birini kaçırmayarak ilişkilerini en üst düzeyde tutan Başkan Güneş, davet edildiği bütün sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere de katılmaya özen gösteriyor.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’e gelen Memur-Sen Genel Başkanını ve Eğitim-Bir-Sen camiasını da yalnız bırakmayan Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, bu yönüyle de birçok belediye başkanına olumlu bir örnek teşkil ediyor.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın