Başkan Güneş, “Yeniden tokalaşıp, kucaklaşabileceğimiz günler ümidiyle iyi bayramlar”

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik etti. Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihten gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günlerinden olan Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunun yaşandığına değinen Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Bayramın..

Başkan Güneş, “Yeniden tokalaşıp, kucaklaşabileceğimiz günler ümidiyle iyi bayramlar”
Yazar : Tarih : Okunma : 19 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik etti.
Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihten gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günlerinden olan Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunun yaşandığına değinen Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Bayramın mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günler. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının tüm insanlığa, İslam alemine, ülkemize ve ilimize, Karapınar kasabamıza huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan Bayramınızı yürekten kutlarım” ifadelerine yer verdi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın