Başkan Güneş’ten 29 Ekim kutlaması

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.Başkan Güneş mesajında; “Cumhuriyetimiz uğruna savaşılan, yüzbinlerce şehit verilerek yakılan bağımsızlık ateşi üzerinde yükselen zaferin en güzel örneğidir. Cumhuriyetimiz Milli birliğimizi bozmadan, manevi değerlerimizle sıkı sıkıya kenetlenerek bizler ve gelecek nesillerimiz tarafından korunacak ve yaşatılacaktır. Atalarımızdan aldığımız Cumhuriyet mirasını gelecek nesillere, içinde..

Başkan Güneş’ten 29 Ekim kutlaması
Yazar : Tarih : Okunma : 61 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Güneş mesajında; “Cumhuriyetimiz uğruna savaşılan, yüzbinlerce şehit verilerek yakılan bağımsızlık ateşi üzerinde yükselen zaferin en güzel örneğidir. Cumhuriyetimiz Milli birliğimizi bozmadan, manevi değerlerimizle sıkı sıkıya kenetlenerek bizler ve gelecek nesillerimiz tarafından korunacak ve yaşatılacaktır. Atalarımızdan aldığımız Cumhuriyet mirasını gelecek nesillere, içinde yaşadığımız yüzyılın sorunlarına cevap verecek şekilde geliştirerek ulaştırmanın bilincinde hareket etmeliyiz. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın gücünü milletimizin ortak iradesinden alan Türkiye Cumhuriyetinin Yıldönümünü yürekten kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, aziz vatanın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın