Başkan Karaaslan’dan “Bizimle irtibata geçin” çağrısı

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, parti yönetimlerinin vatandaşın hep yanında olacağına dikkat çekerken, bir sorunu, sıkıntı olan herkesi kendileriyle irtibata geçmeye çağırdı. İYİ Partinin çözüm odaklı bir siyaset yapacağına değinen İl Başkanı Karaaslan, “Şundan Nevşehir’de yaşayan bütün insanlarımız emin olsunlar ki, İYİ Parti burada çözüm odaklı olarak hizmet üretecek. Bundan hiçbir kimsenin şüphesi..

Başkan Karaaslan’dan “Bizimle irtibata geçin” çağrısı
Yazar : Tarih : Okunma : 92 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, parti yönetimlerinin vatandaşın hep yanında olacağına dikkat çekerken, bir sorunu, sıkıntı olan herkesi kendileriyle irtibata geçmeye çağırdı.

İYİ Partinin çözüm odaklı bir siyaset yapacağına değinen İl Başkanı Karaaslan, “Şundan Nevşehir’de yaşayan bütün insanlarımız emin olsunlar ki, İYİ Parti burada çözüm odaklı olarak hizmet üretecek. Bundan hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. Bir problemi, bir derdi olan, bir sıkıntısı olan bizimle bunları rahatlıkla paylaşabilir. Hem zaman yanlarında ve onlarla birlikte olacağız. Bu şehrin insanlarının sıkıntılarını hep birlikte hafifletmeye, çözmeye çalışacağız” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın