Başkan Karaaslan’dan ramazan bayramı kutlama mesajı

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, Korona virüs salgını nedeniyle 4 gün süreyle sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen ramazan bayramının Müslüman Aleminin ve Türk halkının geleceğe olan umudunu kıramayacağına dikkat çekti. Karaaslan, “Bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini ve heyecanını hep birlikte yaşamaktayız. Bayramlar; sevgi, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en kuvvetli olduğu günlerdir. Kırgınlık ve..

Başkan Karaaslan’dan ramazan bayramı kutlama mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 16 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, Korona virüs salgını nedeniyle 4 gün süreyle sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen ramazan bayramının Müslüman Aleminin ve Türk halkının geleceğe olan umudunu kıramayacağına dikkat çekti.

Karaaslan, “Bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini ve heyecanını hep birlikte yaşamaktayız. Bayramlar; sevgi, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en kuvvetli olduğu günlerdir. Kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup gönüllerin birbirine yaklaştığı bu özel günler; akraba, komşu, eş ve dostlarımızla ilişkilerimizi düzeltme konusunda bizim için bir fırsattır.

Korona virüs salgını nedeniyle çok değişik bir bayram tecrübesini yaşayacağımız Mübarek Ramazan Bayramının hayırlara vesile olmasını diliyor; tüm şehit yakınları ve gazilerimizin, engelli yurttaşlarımızın, kimsesiz ve yaşlılarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum” diye konuştu.

Zafer Ertosun (n[email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın