Başkan Kaya’dan 66. yıl kutlaması

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Nevşehir İl oluşunun yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı Başkan Kaya mesajında; “20 Temmuz 1954 tarihli Bakanlar Kurulu kararıyla Nevşehir’imizin il oluşunun 66. yılı kutlu olsun. Şehrimizde yaşayan her bir vatandaşımızın daha iyi yaşam koşullarına sahip olması için çaba gösteren herkese teşekkürlerimi sunarım. Eksiklerimizi birlik ve beraberlik..

Başkan Kaya’dan 66. yıl kutlaması
Yazar : Tarih : Okunma : 33 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Nevşehir İl oluşunun yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı

Başkan Kaya mesajında; “20 Temmuz 1954 tarihli Bakanlar Kurulu kararıyla Nevşehir’imizin il oluşunun 66. yılı kutlu olsun. Şehrimizde yaşayan her bir vatandaşımızın daha iyi yaşam koşullarına sahip olması için çaba gösteren herkese teşekkürlerimi sunarım. Eksiklerimizi birlik ve beraberlik içerisinde gidereceğimizden eminim. Cennet vatanımız Türkiye’mizin incisi Nevşehir’de yaşayan her bir ferde ve gurbetteki hemşerilerime saygı ve sevgilerimle” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın