Başkan Pınarbaşı Esnaf Odaları Ziyaretlerini Sürdürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, il genelindeki esnaf ve sanatkar odalarını ziyaret etmeye devam ediyor. Hacıbektaş ilçesinde bulunan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Süleyman Yılmaz ve yönetim kurulunu ayrıca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Can Danacı ve yönetim kurulunu ziyaret eden Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, oda başkanlarının taleplerini ve..

Başkan Pınarbaşı Esnaf Odaları Ziyaretlerini Sürdürüyor
Yazar : Tarih : Okunma : 48 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, il genelindeki esnaf ve sanatkar odalarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Hacıbektaş ilçesinde bulunan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Süleyman Yılmaz ve yönetim kurulunu ayrıca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Can Danacı ve yönetim kurulunu ziyaret eden Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, oda başkanlarının taleplerini ve sorunlarını dinledi.

Pınarbaşı, Esnaf ve sanatkarların güncel sorunları hakkında da bilgi aldı. Her iki oda başkanı ve yönetim kurullarına başarılar dileyerek ilçeden ayrıldı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın