class="post-template-default single single-post postid-14474 single-format-standard">

Başkan Salaş’dan Jandarma’nın Kuruluş Yıldönümü Mesajı…

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 14 Haziran 1839 yılında kurulan Jandarma Teşkilatının 183’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. NTB Başkanı İbrahim Salaş Jandarma Teşkilatının 183. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; Kuruluşundan günümüze devletin varlığını, milletin birlik ve beraberliğini korumak ve huzur ile güvenliği sağlamak..

Başkan Salaş’dan Jandarma’nın Kuruluş Yıldönümü Mesajı…
Yazar : Tarih : Okunma : 4 kişi Yorum Yap

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 14 Haziran 1839 yılında kurulan Jandarma Teşkilatının 183’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

NTB Başkanı İbrahim Salaş Jandarma Teşkilatının 183. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Kuruluşundan günümüze devletin varlığını, milletin birlik ve beraberliğini korumak ve huzur ile güvenliği sağlamak için çabalayan Jandarma Teşkilatımızın 183. yıl dönümünü kutluyorum.

Yurdumuzun her köşesinde, halkla iç içe büyük bir özveri ve heyecanla görev yapan, Jandarma Teşkilatımız, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Jandarma her zaman yurt, ulus ve cumhuriyete aşk ve sadakatle bağlı tevazu, fedakarlık ve feragat örneği bir kanun ordusudur’ ifadesinde işaret ettiği gibi vatansever tutum ve üstün hizmet anlayışı ile Türk milletinin gönlünde yer etmiştir.

Sorumluluklarının bilincinde görevlerini yerine getiren teşkilat mensuplarını tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Bu duygularla 183. kuruluş yıldönümü vesilesiyle, Jandarmamızın aziz şehitlerine yüce Allah’tan rahmet, değerli Jandarma mensuplarına kazasız belasız günler diliyorum.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın