Başkan Taşhan’dan berber ve kuaförlere önemli uyarı

Başkan Taşhan’dan berber ve kuaförlere önemli uyarı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Cengiz Taşhan, berber, kuaför ve güzellik salonu işleten esnafların korona virüse karşın gerekli önlemlerini alarak çalışmaları uyarısında bulundu. Oda olarak işyerlerinin kapatılması ya da açık tutulması konusunda herhangi bir yetkililerinin bulunmadığını belirten Oda Başkanı Cengiz Taşhan, “İlimizdeki berber, kuaför..

Başkan Taşhan’dan berber ve kuaförlere önemli uyarı
Yazar : Tarih : Okunma : 27 kişi Yorum Yap

Başkan Taşhan’dan berber ve kuaförlere önemli uyarı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Cengiz Taşhan, berber, kuaför ve güzellik salonu işleten esnafların korona virüse karşın gerekli önlemlerini alarak çalışmaları uyarısında bulundu.

Oda olarak işyerlerinin kapatılması ya da açık tutulması konusunda herhangi bir yetkililerinin bulunmadığını belirten Oda Başkanı Cengiz Taşhan, “İlimizdeki berber, kuaför ve güzellik salonlarımız hakkında kapatılıyormuş türünden bazı söylemler var. Bu nedenle bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettik. Şu anda herhangi bir berber, kuaför veya güzellik salonumuzun kapatılması söz konusu değil. Cumhurbaşkanlığımızdan veya hükümetimizden bir genelge gelmedikçe bizim işyerlerimizi kapatmamız veya açık tutmamız söz konusu değil. Bazı işyerlerinin kapatıldığını görüyoruz. İşyerini kapatana da, açık tutana da saygımız var. Bizim esnafımızdan isteğimiz eldiven ve maskelerini kullanarak, işyerlerini dezenfekte ederek çalışmalarıdır. Gereken tedbirlerini alsınlar. Takdir Allah’ın” ifadelerinde bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın