Başkan Yanar önlemlerini daha kapıdan girişte aldı

Başkan Yanar önlemlerini daha kapıdan girişte aldı NEVŞEHİR(MHA) Türkiye de korona virüs vakalarının ve ölümlerinin görülmesiyle birlikte daha da artan tedbirlere AK Parti İl Başkanı M. Rauf Yanar’da harfiyen uyanlar arasında. Yapılan uyarılara azami dikkat gösteren Başkan Yanar Avukatlık bürosuna gelenlere korona virüs önlemlerini hatırlatan, alınacak hiçbir tedbirin Korona virüsten daha önemsiz olmadığını adeta vurgulayan..

Başkan Yanar önlemlerini daha kapıdan girişte aldı
Yazar : Tarih : Okunma : 24 kişi Yorum Yap

Başkan Yanar önlemlerini daha kapıdan girişte aldı

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye de korona virüs vakalarının ve ölümlerinin görülmesiyle birlikte daha da artan tedbirlere AK Parti İl Başkanı M. Rauf Yanar’da harfiyen uyanlar arasında.

Yapılan uyarılara azami dikkat gösteren Başkan Yanar Avukatlık bürosuna gelenlere korona virüs önlemlerini hatırlatan, alınacak hiçbir tedbirin Korona virüsten daha önemsiz olmadığını adeta vurgulayan Başkan Yanar, kapıdan girişte ziyaretçilerine elinizi ilaçla bir ovalayın diyor.

Hükümetin ve Sağlık bakanlığının konuyla ilgili uyarılarını, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarını dikkatle takip eden Başkan Yanar, bu aralar el sıkışıp, sarılmaktansa gönül selamının oldukça faydalı olacağına inananlardan.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın