Başkan Yanar’a nasip olacak mı?

NEVŞEHİR(MHA) Partinin kendisine ait bir binaya sahip olabilmesi yönündeki çalışmaların hızlandırılacağını söyleyen AK Parti İl Başkanı M. Rauf Yanar’ın bu konuda girişimlerinin sürdüğü bildiriliyor. Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partiler arasında Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi ve Demokrat Partinin kendisine ait parti binalarının bulunduğunun hatırlatılması ve AK Partinin ne zaman ev’lendirileceği sorulan İl Başkanı Yanar,..

Başkan Yanar’a nasip olacak mı?
Yazar : Tarih : Okunma : 51 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Partinin kendisine ait bir binaya sahip olabilmesi yönündeki çalışmaların hızlandırılacağını söyleyen AK Parti İl Başkanı M. Rauf Yanar’ın bu konuda girişimlerinin sürdüğü bildiriliyor.

Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partiler arasında Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi ve Demokrat Partinin kendisine ait parti binalarının bulunduğunun hatırlatılması ve AK Partinin ne zaman ev’lendirileceği sorulan İl Başkanı Yanar, “Seçimden sonra inşallah ev’leneceğiz” ifadelerinde bulunmuştu.

İl Başkanının bu ifadeleriyle birlikte partinin yeni bir bina mı yaptıracağı, yoksa uygun şartlarda bir binayı satın alıp parti teşkilatlarını oraya mı yerleştireceği konusu ise henüz belirsizliğini koruyor.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın