Basketbol hakem ve masa görevlisi kursu açılacak

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Basketbol Federasyonu, Basketbol İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürlüğünün ortaklaşa çalışmasıyla basketbol hakem ve masa görevlisi kursu açılacağı bildirildi. Kursa katılmak isteyenlerin en geç 25 Ekim tarihine kadar müracaatta bulunabilecekleri kursa katılmak isteyenlerden; 17 yaşından küçük olmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 30 yaşından büyük olmamak, en az lise veya dengi..

Basketbol hakem ve masa görevlisi kursu açılacak
Yazar : Tarih : Okunma : 93 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Basketbol Federasyonu, Basketbol İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürlüğünün ortaklaşa çalışmasıyla basketbol hakem ve masa görevlisi kursu açılacağı bildirildi.

Kursa katılmak isteyenlerin en geç 25 Ekim tarihine kadar müracaatta bulunabilecekleri kursa katılmak isteyenlerden; 17 yaşından küçük olmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 30 yaşından büyük olmamak, en az lise veya dengi okul mezunu olmak, sağlık durumu hakemlik yapmaya elverişli olmak, yüz kızartıcı bir suçtan hüküm giymemiş olmak, Gençlik Spor veya basketbol federasyonundan 6 ay veya daha fazla süreyle ceza almamış olmak şartları aranacak.

29 – 31 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan kursa katılmak isteyenlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne müracaatta bulunmaları istendi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın